Urime

www.albaniantime.ca

URIME

Kjo faqe ėshtė pėr tė interesuarit qė duan tė urojnė tė afėrmit ose tė njohurit e tyre.

Tė gjitha urimet janė falas edhe ne rastet kur ata  janė tė shoqėruara me fotografi.

Urimet mund tė na i sillni me E-mail:  albaniantime@yesic.com

 

Urim pėr ēiftin Delia me rastin e martesės
Hetem Delia me bashkėshorten, uronė djalin e tyre Elvirin me rastin e martesės.
Ata u dėshirojnė ēiftit jetė tė lumtur dhe  me plot kalamaj.

 
Sabit Xhemajli me familje i uron Hetem Delisė martesen e djalit. Ēiftit tė ri i dėshiron lumturi nė jetėn bashkėshortore.

 

 
Gani Ramaj i uron Elvirit martesėn dhe i dėshiron jetė tė lumtur dhe tė gjatė bashkėshortore. Urimit i bashkangjiten edhe bashkėshortja me vajzėn Mirushe dhe djalin Etnikun.
 
Redaksia e gazetės Albanian Time e uron familjen Delija me rastin e martesės sė djalit tė tyre Elvirit. Ēiftit tė ri u uron jetė tė lumtur e tė begatė.