Punėsim pėr Shqipėtarėt nė Kanada

www.albaniantime.ca

 

Nė kėtė faqe do tė vendosen njoftime pėr vėnde pune dhe pėrsona qė kėrkojnė punė.

Tė interesuarit mund tė komunikojnė me neve me E-mail: punėsim@albaniantime.ca

Shėnim: Ofertat pėr punė qė gjėnden nė kėtė faqe janė akoma aktive. 

NJOFTIM

Kėrkohen punėtorė pėr punė natėn (mbledhje krimbash).
Pagesa ėshtė shumė e mirė.
Tė interesuarit tė telefonojnė, Tassos nė
416 - 767 - 0730
Cel: 416 - 464 - 0031

 
   
  Vėnde pune nga mė tė ndryshmet nė, Anglisht