Pėrkthyes Shqipėtar nė Kanada

www.albaniantime.ca

 Pėrkthyes - Translates

 

RAIMONDA DEMAJ

NDIHMON TĖ GJITHĖ
BASHKĖATDHETARĖT
E INTERESUAR
PĖR PĖRKTHIME
DOKUMENTASH DHE INTERVISTASH

Albanian-English

ĒMIMET JANĖ TĖ ARSYESHME.

PĖR TĖ INTERESUARIT
Tel: 416-467-6824
demaj69@hotmail.com

 

 

Kadri SHÉRIFI

Traducteur ALBANAIS FRANĒAIS

 Pėrkthyes SHQIP FRĖNGJISHT
Albanian-French

Téléphone: 514 329-3457
Télécopieur: 514 329-5226

kadri.sherifi@videotron.ca

 Tė interesuarit pėr tė reklamuar mund tė kontaktojnė redaksin info@albaniantime.ca