Letėrsi nga Shqipėtarėt nė Kanada

www.albaniantime.ca

 Titulli  Autori
Oje Zane Arben Hyseni
Letėr nėnės Flurans Ilia
Nė dimrin e shpirtit…

Loreta Doga

Ne moshem 83 vjecare,ne Susurlluk te Turqise Vdiq Alisahit Llashtica Qamil Salihu
Nata e Madhe Skender Lumani
Gjeta  veten Albana  Zagloul
 

Njoftim

U lutemi tė interesuarve pėr tė vendosur krijimet e tyre nė kėtė faqe t'i dėrgojnė ato (mundėsisht tė shoqėruara nga njė autobiografi tė shkurtėr dhe/ose me fotografi) me disketė ose me e-mail. Fotografitė mund t'i dėrgoni edhe me postė.

 

E-mail: letersi@albaniantime.ca