ALTECH ELECTRONICS SERVICES

TEL(416) 769-8828                                             
393 KEELE ST, ON, TORONTO DEPOSIT $10 PER KASETE

QIRAJA $3 MAXIMUMI 1 JAVE KASETAT SHITEN NGA $10-$15 TRANSFERIM KASETASH NGA SISTEMI EUROPIAN DHE ANASJELLTASH $15 DERI NE 2 ORE

1)      BALL PER BALL

2)      BALLADA E KURBINIT

3)      BENI ECEN VET   

4)      BOLERO 

5)      CIFTI LUMTUR

6)      DETYRE E POSACME 

7)      DUEL I HESHTUR 

8)      DORA E NGROHTE

9)      DIMRI I FUNDIT 

10)  DEBATIKU

11) FIDE QE PRITEN   

12) GJENERAL GRAMAFONI

13) HIJE QE MBETEN PAS 

14) I TETI NE BRONX

15) KAPEDANI 

16) KONCERT NE VITIN 1936

17) KUR XHIROHET NJE FILM

18) KAFJA E MADHE 2001   

19) LULEKUQET MBI MURE 

20) MESONJETORIA

21) MENGJEZ LUFTE

22) NENTORI I DYTE 

23) NE SHTEPINE TONE   

24) OPERACION! "ZJARRI"   

25) PERBALLIMI

26) PERALLE NGA E KALUARA

27) RRUGE TE BARDHA

28) SKENDERBEU  

29) TE PA FTUARIT

30) TE MOS HESHTESH 

31) TOMKA DHE SHOKET E T"tJ

32) UDHA E SHKRONJAVE  

33) LINE E DUA EREN

34) HUMOR " FJAL KRYQI'   

35) VAJZAT ME KORDELE TE KUQE  

36) ZEMRA E NENES 

37) ZONJA NGA QYTETI   

38) DUAJE EMRIN TEND

39) NJERIU I MIRE 

40) NJE BABA TEPER 

41) BOREBARDHA DHE 7 XHUXHAT

42) HUMOR "VLORA 2000"    

43) HUMOR "GEZUAR 1999"   

44) HITET 2000   

 45) LABIA 1 "GEZUAR 1998 

46) KALLE KALLE BOFSH HAJER 

47) HUMOR NR I - DERR BROTHERS"

48) HUMOR NR:2 ' V'SiIONI'  

49) HUMOR NR3 VARACIONE 2001

50) HUMOR I VITIT TE R'I NR 1  

51) DO MARTOJME "MALON"

52) HUMOR 98 "DASHURI NE KRISMA" KDEVOLE, A.LLAKAJ

53)    SHIH NUMRIN 34

54) GJITHE FAJET 1 KA PARAJA, PUSHIME NE ROME  

55)    HUMOR I VITIT 1993

56)    HUMOR 1 VITIT 1996

57)    HUMOR I VITIT 2000 NR2   

58) HUMOR NGA SHKODRA

59)    MOZAIK ME HUMOR DHE KENGE

60) HUMOR NGA DURRESI 

61)    HUMOR KDEVOLE, A.LLAKAJ DHE "BORXHEUU- 

 62) HUMOR TIRANA 2000 

63)    HUMOR NGA TIRANA 

64)    MET BEGA 2000 

65)    NE KATIN E DYTE ESHTE PARAJSA  

66)    NJE BURRE ME DY GRA

67)    OKTAPODI "HUMOR" 

68) PALLATI "176" 

69) KOMEDIA "PO WEN AI" VAZHDIM I PALLATIT 176

70) PREFEKTI "HUMOR 97-98­

71) PARAJSA KDEVOLE

72) KOMEDIA "8 PERSONA PLUS"

73) SOFRA

74) SHOW I ZEF DEDES K.DEVOLE DHE SEJFIALA WY r7A R,

75) KOMEDIA'TE GJALLE APO TE VDEKUR" SILLO NR2

 76) HUMOR I TELEBINGOS DHE TITANIK

77) DY HERE MAT

78) HUMOR 97 MOZAIK 97

79) SHI NE PLAZH

80) TELA PER VIOLINE

VIDEOCLIP ME KENGE TE NDRYSI4ME SHQIIPTARE

 

1001 KERCE ME MUA NGA "ARTUR YZEIRI­

1011 BU." QAMILl

1029 FESTIVAL6 97

 103) NATA E TRETE DHE E KATERT E FESTIVALIT 19 A9=

104) F'~LAD KOLON,AR

105) KENGE POPULLORE

106) KENGE DHE MUZIKE -KUNRA LUFTES 97

107) SINAN HOXHA 'NE NATYRE"

108) KONCERT RECITAL I KENGETARIT S~iMl NGXMA

109) SINAN HOXHA "DASHURI, DALLGE DHE DOLL'

110) KENGE ME MOTIVE NGA SHQIPERIAE

111) ME KE VAJTUR NE JANWE

112) DJEMTE NGA LUMI ! VLORES

113) KENGE "PARASHOEVI SIMAKU DHE MERITA HALILI"

114) NE HOLLIWOOD "KENGE ME KENGETARE TE NORYSHEM"

115) PROJEKTI "JON" ARDIT GJEBREA

 116) MADONA SHQiPETARE "EJA KETU"

 PER FEMIJE

2A) FILMA VIZATIMORE

3A) TEATRI SHQIPTAR I KUKULLAVE

4A) GEZUAR VITIN E RI 2000 NGA ES'

KOSOVARE

1)      KENGE DHE VALLE KOSOVARE

2)      GEZUAR 98 KENGE

3)      GEZUAR 99 KENGE

4)      GEZUAR 2001 KENGE

 5)      KALLE KALLE BOFSH HAJER (SH

6)      KOMEDIA TITANIKU SHQIPTAR

7)      GEZUAR ME QUMILIN 2002

8)      GEZUAR ME ZYREN 1 2002

9)      GEZUAR 2002 KENGE E MAHI 1

10) MUHAMETOVITET DHE  REXHEP