Albanian Cultural & Information Center


 
Librari Shqipėtare nė Toronto

Libra tė autorėve shqiptar dhe disa nga kryeveprat botėrore, tė botuara nė gjuhėn shqipe si dhe njė numėr i mjaftueshėm fjalorėsh dhe librash pėr fėmijė. 

387 Keele St.
Toronto
Int: Keele & Dundas

TEL: 416-767-3761
CELL:416-7049078

ORARI:

E HENE, E MART, E MERKURE, E ENJTE, E PREMTE,E SHTUNE
10 AM - 10 PM

E DIEL
1 PM - 10 PM