Humor

www.albaniantime.ca

 

Konkurs:Humori i ditės

 

Dėgjoni ndryshimin midis lopės normale dhe lopės sė ē'mendur

Normale

 Ē'mendur


Humor Polak

- Sa Polake duhet ti japin nje makine?
- Njembedhjete.  Nje te mbaje timonin dhe dhjete ta shtyjne.

******************************************************************

- Sa Polake duhen te bejne banjo pernjehere?
- Dhjete.  Nje te lahet dhe dhjete ta peshtyjne.

******************************************************************

- Pse i lyejne Polaket kutiat e plehrave ne boje te verdhe?
- Qe ti duket feminjve sikur po hane ne McDonalds.

******************************************************************

-Pse Polaked i mbajne fshireset e kembeve brenda shtepise?
- Qe kur te dalin te mos bejne pis rruget e New Yorkut.

******************************************************************
Nje gazete Perendimore shkruante.
- Ra bomba atomike ne Varshave dhe shkaktoi $ 4.05 dem
******************************************************************
 
Humor Italian

- Si u krijua teli i bakrit
- Dy Italiane po ziheshin per nje cent

*****************************************************************

- Pse ujqerit e Italise ecin dhe lepijne bythen e njeri-tjetrit?
- Te heqin shijen e Italianeve nga goja.

*****************************************************************

- Si mund te fusesh 10 Italiane ne nje makine Fiat?
- Hidh nje dollar brenda se futen vete.